CS 1.6 S.CFG – Aim CFG indir

Default kasma isteyenlerde aslında bunu kullanabilirler default tarzı cfg’dir içinde sadece 15 satır kod vardır.Default’tan sonra herkesin yaptığı ayarlar vardır. Yaptığım ayarlara gelirsel CFG nin özellikleri şunlardır: Mermilerin kötü ekran kartlarında bile iyi gideceği ayarlar yapıldı. Yine kötü ekran kartlarındaki en büyük sorunlardan olan Karanlık ekran sorunu için ekran aydınlatma kodları eklendi ve zemin parlatıldı el fenerine basınca kararan zeminler düzeldildi. Uzun mesafeli atışlarda elinizin kaymaması için fare hassaslığı 1 olarak ayarlandı ve crosshair boyunu en küçük değer verildi. Bilmem siz nasıl seviyorsunuz fakat hareket halindeyken büyüyüp küçülen crosshair boyutu cfgde sabitleştirildi. Hızlı hamle yapabilmek için silah değiştirme hızlandırıldı. FPS azalmaması için Oyuncu gölgeleri kaldırıldı ve FPS bilgisini öğrenmek için sol üste FPS göstergesi eklendi.  Kendim bu cfgyi kullanıyorum ve HS oranım %50 dir. Olumlu olumsuz yorumları aşağıdan bildiriniz.

Son bilgi olarak cfgde alias kodları ve kesinlikle reklam yoktur bir tuşa basınca yok adminlik için msn ekleyin veya sw ip adresi yazarak reklam verme şeklinde kodlar yoktur.
Setburst gibi saçma kodlarıda eklemedim cfgyi beğendiyseniz aşağıdan indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

ufuk

ufuk

iyi güzelde kardes inmiyor o nasıl olcak

Oguz

Oguz

sagolasın yalansız dolansız yazmıssın denıyorum sımdı tekrar tesekkurler

SAMET AKDAĞ

SAMET AKDAĞ

Dosya linki güncellenmiştir

ahöet

ahöet

yardımcı olurmusunuz rar osyasının buraya cıkart dıyorum sıfre soruyo sıfreyı solermısınız

omer

omer

Baba Sifre Ne dosya sifreli

tayfun

tayfun

şifre bu beyler ”www.bilgenc.net” tırnakları silin ama

alperen

alperen

nası indricez aga

SAMET AKDAĞ

SAMET AKDAĞ

Link kaldırıldı arkadaşlar en yakın zamanda eklenecektir

Ali

Ali

Deniyorum simdiden tesekkurler

ferit

ferit

Kardeş yenı cfg ler ıstıyoruz sıten cok hoş cok guzel eyvallahta cfg atmıyorsun c.s 1.6 cfg yok bu cfg yı de ındıremıyorum