CS Sprey yapma programı


Counter-Strike 1.6 Sprey yapmak için öncelikle Decal Converter programını indirin. Decal Converter.zip dosyasını arşivden çıkartın ve çıkan Decal Converter.exe dosyasını çalıştırın.

Program açıldıktan sonra File menüsünden Open Picture sprey olmasını istediğiniz resmi seçin resim .jpg , .bmp veya .gif (hareketli resim değil) olması gerekli.
Resmi seçtikten sonra  Decal Format kısmından boyutunu ayarlayabilirsiniz fakat ayarladıktan sonra width veya height arkaplanın kırmızı renk olmaması lazım kırmızı olursa bilinki sprey çalışmaz.


Boyutu ayarladıktan sonra Transparent color kısmından resminizin arkaplanı eğer siyahsa siyah rengi seçip Replace yazısına tıklayın resminiz saydam olacaktır. Bu kısımda herşeyi ayarladıktan sonra Üstte decal menüsünden Make Decal.. yazısına tıklayın Sprey dosyasının kayıt edileceği yeri soracak ordan C: yi seçin ve Add yazısına tıklayın.

Bilgisayarım > C ye girin pldecals dosyasının ismini tempdecal olarak değiştirin sağ tıklayıp özelliklerden Salt Okunur kutucuğunu işaretleyip kayıt edin ve valve > cstrike klasörünün içine atın oyuna girin “t” tuşuna basıp spreyi ekrana basın.

Her şey bu kadar takıldığınız yer olursa alttan yorum yazabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.