Steam Grup kurmak – açmak

Steam’da clanınıza ait bir grup kurmak için Steam Topluluğunu açıp üstten kullanıcı adının üstüne gelin ve Gruplar sayfasına tıklayın. Açılan sayfada Yeni Grup oluştur linkine tıklayın.

Açılan Grup Oluşturma sayfasınada Grup ismi, Kısaltma, Grup linki ve Grup gizliliği (herkese açık/davet ile) ayarlayıp Create yazısına tıklayın.

Gruba arkadaş davet etmek için ise grup sayfanızdan Gruba Arkadaş davet et yazısına tıklayın veya Sohbet listesinden arkadaşınızın ismine sağ tıklayıp Gruba davet et yazısına tıklayıp grubunuzu seçin.

Arkadaşlarınızla sohbet etmeyi kolaylaştırmak, birlikte oynamak için zamanlama yapmak veya öğle yemeği planlamak için grup oluşturun! Gruplarınız günlük eğlence veya rekabet amaçlı olabilir, maçlar oynamak veya turnuvalarda mücade etmek zorunda değilsiniz. Dilerseniz farklı arkadaş gruplarınız için grup oluşturabilir, yeni kişilerle tanışmak veya dostlarınızla bir araya gelmek için yeni oluşumlar gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

The Unstoppable Turkish Shadow

The Unstoppable Turkish Shadow

Teşekkürler Çok Sağ olun :)

MEHMET CAN

MEHMET CAN

GRUP BAGLANTISINDA HATA VERİYOR NEDEN ACABA