Steam Trading Cards sistemi

Valve‘ın ünlü dijital dağıtım platformu Steam, yepyeni ve yaratıcı bir özellik ile karşımıza çıkıyor! Steam Trading Cards adı verilen bu sistem sayesinde, Team Fortress 2, Faster Than Light, GRID 2, Monaco, Trine 2, Super Meat Boy ve Counter Strike: Global Offensive gibi oyunları oynayıp daha sonradan işimize yarayabilecek sanal kartlar elde edebileceğiz. Bu sanal kartları biriktirmek bize kupon, profil arkaplanları ve emoticonlar olarak geri dönecek! Bunlara ek olarak, Steam Trading Cards sistemi

ne dahil olacak 30’dan fazla oyun olduğu, ve her hafta bu listenin genişletileceğini de belirtelim.
http://media.steampowered.com/steamcommunity/public//updates/tradingcards/04.png?v=2

Valve, bir süredir bazı kullanıcılar tarafından denenen bu sistemi bugün itibarıyla betadan çıkarmış ve tüm kullanıcılara açık hale getirmiş durumda! Ayrıca Valve, herkesin Steam Community profilini de güncellemeyi ihmal etmemiş! Artık profillerimizde Steam seviyemiz de bulunacak ve Steam’deki her bir rozet bize fazladan deneyim puanı kazandıracak!

Örnek vermek gerekirse: eğer bir yılı aşkın süredir Steam üyesiyseniz ve hesabınızda en azından bir oyun bulunuyorsa, iki adet rozetiniz olacak demektir! Trading Cardları biriktirerek, Steam Community’deki özellikleri kullanarak ve de şenliklere/indirimlere katılarak rozetlerinizi ve Steam seviyenizi arttırabilirsiniz!

http://media.steampowered.com/steamcommunity/public//updates/tradingcards/13.png?v=2

kaynak

  1. http://www.fragtist.com/makale.aspx?t=&m=925
  2. http://steamcommunity.com/tradingcards/

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.