vLad Gaming Tanıtım videosu 2013

vLad Clanı olarak yaklaşık 12 senedir Counter-Strike alemiyle birlikteyiz.Bugüne kadar Counter Strike oyunuyla, sadece hobi olarak ilgilenenip, ilişkide olduğu kişilerden 1 kuruş para almamış bir oyun topluluğu olarak şunu söylemeliyiz ki; serverimiz yokken, takıldığımız yerlerde çektiğimiz sıkıntıları, bizim serverimizda oynayan oyuncular çekmesin diye server açtık biz. Bundan dolayıdır ki; adaletli server yönetimimizi ve Kardeş kelimesine yüklediğimiz anlamı gören herkes sağ olsun bizi yalnız bırakmadı ve zaman içerisinde güçlenerek yolumuza devam ettik. Saygının olmadığı yerde diğer bütün duyguların kalıcı olamayacağına inanan kişiler olarak, kendini bilen herkesi ortamımızı paylaşmaya davet ediyoruz.

“vLad sadece bir clan değil, hayatımızı özetleyen bir yaşam biçimidir.”

Sunucumuzun İçindeki Bazı Özellikler:

  1. Geceleri 16 vs 16 maç atılmaktadır.
  2. Top15 her Ayın 5’i ile 20’sinde sıfırlanmaktadır.
  3. Adminler, screenshot ile rutin olarak oyunculardan SS almaktadır.
  4. Serverımızda ‘Lan‘ kelimesi, Argo, Küfür ve kısaltmasını kullanmak YASAKTIR!
  5. ADMİNLİKLER ÜCRETSİZDİR..

Serverimizin isminin vLad Ailesi olmasının nedeni, Türkiye’nin neresinde olursa olsun, serverimıza gelen oyuncularla kurduğumuz iletişimin, reel hayattaki dostuklarımızdan farksız olmasından kaynaklıdır. Bunun en güzel yansıması olarak, adminliklerimizin ücretsiz olmasını gösterebiliriz. Ortamımızı paylaşmak isteyen, seviyeli bütün oyuncuları aramızda görmek isteriz.

IP Adresimiz: vLad Ailesi Pro Server [sXe]: cs1.vladgaming.net
Teamspak: ts3.vladgaming.net
Sitemizhttp://www.vladgaming.net/index.php
Forum sayfamızhttp://www.vladgaming.net/index.php?action=forum

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.